Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
SAT-AN si pekelně komplikuje futsalový život

Takhle se o play-off nehraje. Bezkrevný výkon domácího SAT-ANu většinu zápasu umožnil Pardubicím slavit vítězství 4:0 (4:0). Kladenským se nejen vzdálila šance skončit na osmé příčce, ale navíc se přiblížili bojům o záchranu.

Po hrubých chybách v obraně domácího celku se o vítězi duelu mezi SAT-ANem a Pardubicemi rozhodlo prakticky už v prvním poločase. Hosté totiž v úvodních dvaceti minutách dokázali velmi efektivně využít chyb kladenské obrany. V závěru prvního dějství si v kladenské hale otevřeli střelnici.

V druhém poločase si hosté hlídali náskok a Kladenští jim v tom až do konce zápasu pomáhali nepřesnou střelbou. Příští utkání sehrají Kladenští ve středu 27.2. na hřišti Benaga.

Branky:  8. Chvála 15. Jelínek, 16. Milechovský, 18. Beran

Nejlepší z Kladenských podle Listů: Junek

SAT-AN: Čížek – Junek, Műller, Šnídl, Chrobák, Švambera, Zieber, Fitzel, Jaráb, Čurda, Veselý, Abrhám, Hafenrichter, Konečný

Zdroj: Kladenské listy