Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
LÍDR SE S VOJÁKY NEMAZLIL, NALOŽIL JIM PATNÁCTKU

V nejočekávanějším duelu 18. kola divizní skupiny „A“  přivítali domácí vojáci lídra tabulky, ústecký Combix a překvapivě byli štědrým hostitelem. Hosté byli od začátku aktivnějším celkem, lépe kombinovali, byli skvělí jeden na jednoho a jindy těžko prostupnou obranu domácích doslova ničili. Domácí se snažili být soupeři vyrovnaným partnerem, hosté však žádné komplikace nepřipustili a s přehledem si dokráčeli pro další tři body do tabulky. Nedaří se rezervě teplické Balticflory, která po debaklu v minulém kole právě v duelu s Combixem, nestačila nyní v domácím prostředí ani na zachraňující se Kralupy. Duel byl vyrovnaný zhruba do 15. minuty, pak však začal čarovat nejlepší hráč na hřišti, hostující Vymětalík. Především díky jeho zásahům strhli hosté vedení ještě do přestávky na svou stranu, ve druhé části hry již na hřišti excelovali. Ještě od většího debaklu omlazený celek domácích zachránil svým skvělým výkonem brankář Kučera. Zaváhání Balticflory využil k posunu na druhou příčku slánský Hrasl. Ten se představil na půdě jednoho z nováčků soutěže, ústeckého Relaxu a od úvodního hvizdu předváděl, kdo bude na palubovce pánem. První půli vyhráli hosté rozdílem tří branek, jejich skvělé kombinace s přesným zakončením měly pokračování i ve druhé části hry. Domácí jen občas korigovali vedení hostí, těžko se proti skvělé hostující defenzivě prosazovali.

V souboji o čtvrtou příčku se mohli radovat hráči domácího mladoboleslavského Malibu, kteří přehráli hostující Třebusice. Domácí si udržovali neustále jedno-dvoubrankové vedení, které jim hosté nesebrali ani hrou vabank s pěti hráči v poli. Domácí i se štěstím udrželi přes závěrečný tlak hostí dvoubrankový náskok. Pokračuje i boj o udržení. Jak jsme se již zmiňovali, přivezli si cenné tři body ze souboje s Balticflorou kralupští borci. Neméně zlaté body vybojovali v duelu se stejně sestupem ohroženými borci bělského Atmosu futsalisté domácí Legie Příbram. V utkání bylo od úvodní minuty poznat, oč v něm jde. Obě mužstva se do sebe pustila s vervou, fyzickým nasazením a důrazem, obě preferovala především defenzivní činnost s rychlými brejky. A zatímco hosté byli ve hře dopředu neškodní, domácí si v prvním poločase vytvořili luxusní tříbrankový náskok. Ten pak v úvodu druhé půle ještě domácí zvýšili. Borci Atmosu však nesložili zbraně a zvýšenou bojovností přispěli k parádnímu zdramatizovaní dalšího průběhu duelu – ve 32. minutě byl stav nerozhodný 6:6. A to nebylo vše, ve 37. šli hosté dokonce do vedení. Jenže pak přišli opět chvíle domácích a čas nepochopitelného zmaru hostí. Domácí totiž během dvou minut vstřelili čtyři branky a zdálo se být rozhodnuto. Hosté však ještě jednou zabrali, vstřelili dvě branky, na víc již jim síly nestačily. Kdo však přišel, nelitoval – spatřil nádherný duel plný zvratů. To poslední utkání tohoto kola již tak napínavé nebylo, když domácí borci MCE Slaný překvapivě nestačili na hostující litoměřické Gardenline. Slánští měli sice řadu slibných momentů, nepřesností se však o ně sami připravovali. Naopak hosté byli plně koncentrováni na hru, velice dobře hráli po stranách hřiště, snadno se prosazovali před brankou domácích. I proto si mohli připsat trochu překvapivou výhru a zbavit se bezprostřední obavy ze sestupu.