Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY a statistiky PO 3. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 3.kola

Bez bodové ztráty zůstávají ještě dva celky MCE Slaný a a Legie Příbram (ta má o jeden zápas méně), na druhém konci tabulky jsou zatím bez bodů Kralupy a pražský nováček Slavia B čeká na první výhru. Příbram potvrdila výhru na rezervou Slavie Praha střelecky po změně stran. Hrasl Slaný vyhrál s přehledem v Kralupech, stačila mu na to vlastně první polovina utkání. MCE Slaný připravilo 11 -ti gólový příděl Dobřichovicím, střelci se činili také více po přestávce. Aktivitu vede s velkým náskokem příbramský Drašnar Ondřej 12 (4+8). Tři nejlepší střelci trefili 5 branek, Šrajn Filip, Kudelňák Miroslav (oba Příbram) a Fedrhanc Adam z MCE Slaný. Soutěž Fair – play vedou s velkým náskokem Dobřichovice.

Statistiky

Další kolo zvládly lépe domácí celky v poměru 2 0 1. Na cizí palubovce dokázal vyhrát jen slánský Hrasl v Kralupech. Urodil se první dvouciferný výsledek, slánské MCE nadělilo 11 branek Dobřichovicím, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 14. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 49 hráčů, nejvíce jich nominovaly Kralupy, Hrasl Slaný a MCE Slaný, a to po 9, nejméně jich nasadily Dobřichovice a Slavia Praha B, jen po 7. Vstřeleno bylo celkem 40 branek (průměr na zápas 13,33), domácí jich vstřelili 25 (průměr na zápas 8,33), hosté se trefili 15x (průměr na zápas 5,00). Toto kolo sledovalo celkem 165 diváků, nejvíce jich našlo cestu do kralupské haly, a to 145. Výhodu tří PVK6AF dostaly Kralupy, z nichž vstřelili 2 branky. Uděleno bylo celkem 10 žlutý karet. Hrálo se slušně bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Hrasl Slaný, a to 12, nejslušnějším celkem v této činnosti byly opět Dobřichovice, s 5 fauly.

Příbramská Legie přehrála na své palubovce rezervu pražské Slavie zlepšeným výkonem i přesnější střelbou po změně stran, o góly se staral hlavně Šrajn Filip 4+1, hned 4 asistence si připsal Drašnar Ondřej, mladý pražský celek se držel jen do přestávky, všechny jeho branky i asistence obstaraly zahraniční akvizice. Pohledné utkání začalo opatrně, mužstva se zpočátku oťukávala, ale pak se začalo hrát nahoru – dolů. Po 5´hry se ujali vedení domácí střelou Kudelňáka Miroslav, kterému asistoval Bálek Matěj. Dlouho však vedení hostiteli nevydrželo, po minutě hosté srovnali Kuchukem Serhiim. Na další změnu skóre se čekalo celých 10 minut, opětovné vedení Legii trefil Šrajn Filip, po nahrávce Drašnara Ondřeje. O chvilku později ještě přidává pojistku svoji druhou brankou Kudelňák Miroslav, po příhře Šrajna Filipa. V té samé minutě vstřelili hosté kontaktní branku Vovchenkem Mykytou, kterému přihrává Fliashko Denys, hosté tak jdou do poločasové pauzy jen s jednogólovým mankem. Po přestávce začali mít příbramští hráči mírně navrch a po pěkných akcích navyšují vedení na rozdíl tří branek. Trefili se Bálek Matěj a Valta Michal, v obou případech branky přichystal Chytka František. Utkání se přiostřilo a bylo k vidění i dost faulů a pár žlutých karet, tu uviděl i vedoucí mužstva domácích. Hned 6 branek si oba celky schovaly na závěrečnou devítiminutovku. Vedení domácím navýšil trefou Drašnar Ondřej, po příhře Branžovského Marka a pak se třikrát po sobě během 6 minut prosadil Šrajn Filip, měl dvorního nahrávače Drašnara Ondřeje. Hosté vstřelili dvě snižovací branky, přesně zamířili Kazbekov Aldiyar (Kuchuk Serhii) a podruhé Kuchuk Serhii, po asistenci Kazbekova Aldiyara. Hosté tak stále čekají na první výhru v soutěži.

Slánský Hrasl si veze zaslouženou výhru z Kralup, hosté byli efektivnější a přesnější v koncovce, tři dvougóloví střelci, domácí vzdorovali jen první půli, pomáhali si i standartními situacemi, ale postupně jim docházeli síly. Oba celky hrály, trochu netradičně na dvě čtyřky. Než se domácí stihli rozkoukat prohrávali o dvě branky. Úvodní trefu hostí zařídil hned v úvodní minutě Procházka David, po nahrávce Kuby Ondřeje a o minutu později navýšil vedení Landvojtovič Vít, po příhře Klusáčka Petra. Brzy přišla kontaktní branka Tetivy Martina, po asistenci Harmáčka Daniela, ale hosté si hned vrátili dvoubrankový náskok druhou trefou Landvojtoviče Víta, kterému přihrával opět Klusáček Petr. Hosté se trefují do přestávky ještě 2x, obě branky vsítil kapitán Peška Jan, po příhrách Procházky Davida a Kuby Ondřeje. Hostitel v závěru jen snižuje z penalty Moravcem Lukášem a jde tak do druhého dějství s dvoubrankovým mankem. Také úvod druhého poločase vyšel lépe hostům, Procházka David se trefuje podruhé, po asistenci Eichlera Tomáše. Domácí kontrují gólem Vymětalíka Vladimíra, kterého nachází Moravec Lukáš. Domácím postupně dochází síly a ohrožují soupeře jen z PVK6AF, hosté jim dovolili hned tři, proměnili ale jen dva, trefili Moravec Lukáš a Vymětalík Vladimír. Hosté si v poklidném tempu dokráčeli pro zasloužené tři body, skóre ještě potvrdili dva střelci, sedmou branku střílí po půlhodině hry Eichler Tomáš (Procházka David) a další Kuba Ondřej, opět po asistenci Procházky Davida.

Slánské MCE si s přehledem poradilo s nekompletním dobřichovickým Sokolem a připravil mu dvoucifernou porážku, domácí ofenzivu řídila dvojice Fedrhac Adam, Jaráb Michal, hostům ke korekci hrozivého skóre pomohl i vlastenec hostitele. Od začátku se hrálo bojovné utkání ve sportovním duchu a od prvních měli navrch domácí. Hrál se otevřený futsal, a proto zejména ve druhé části hry padalo dost branek. Domácí byli více na míči a když už o něj přišli, rychlým presinkem se ho snažili získat zpět. Hosté hrající jen se dvěma hráči na střídání byli pod neustálým tlakem a poločasové tříbrankové manko ještě nebylo tak hrozivé. První domácí trefa přišla od Fedrhance Adama v 5´, zanedlouho následovaly dvě slepené branky, přesně zamířil Snovický Jan. Ml. a podruhé se prosadil Fedrhanc Adam. Po změně stran domácí potvrzovali svoji dominanci a neustále navyšovali své vedení, čtvrtou branku vstřelil Marek Matyáš, hosté brzy poté smazali nulu na svém kontě Thelenem Jakubem. Mezi domácí střelce s zapsali Volf Libor, Krampera David, Nykl Michal, Žahour Martin a mečbol na desítku zařídil Jaráb Michal pro Fedrhance Adama (zkompletovaný hattrick). V závěru si domácí trefili i vlastence a třetí branku hostů vsítil Rada Jan. Vše uzavřel v závěrečné minutě svoji druhou trefou Volf Libor (Žahour Martin). O domácí branky se podělilo všech 8 hráčů z pole, hned 6 z nich má na svědomí dvojice Fedrhanc Adam, Jaráb Michal.

Střelcem kola ss stal se 4 góly Šrajn Filip z Příbrami. Asistentem kola byl se čtyřmi nahrávkami příbramský kanonýr Ondřej Drašnar (již podruhé).

Statistiky:

Svou dvoustou asistenci zaznamenal v 17 sezóně Moravec Lukáš z Kralup.

čekatelé: MCE Slaný – 7 branek do devatenácti stovky, 15 sezóna, Jan Peška (Hrasl Slaný) – 2 body aktivity do stovky, 98 (59+39), 6 sezóna, David Procházka (Hrasl Slaný) – 4 body aktivity do stovky, 96 (58+38), 6 sezóna, Martin Hanáček (Příbram) – 9 bodů aktivity do stovky, 91 (66+25), 6 sezóna, Ondřej Drašnar (Příbram) – 3 asistence do stovky, 7 sezóna, Miroslav Pospíšil ml. (MCE Slaný) – 5 branek do stovky, 9 sezóna

Sestava 3.kola:

Hrdlička Jiří (Hrasl Sl) – Šrajn Filip (Příbram), Drašnar Ondřej (Příbram) 2x, Fedrhanc Adam (MCE Sl), Landvojtovič Vít (Hrasl Sl)

O1A0301 Legie Příbram – SK Slavia Praha B 9 : 4 (3 : 2)

Rozhodčí: Soukup Marek, Chyba Michal Diváků: 15 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 10.11.2023 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Kvasnica Michael Časoměřič: Šinágl Miroslav Zdravotník: Mezera Petr AF (akumulované fauly): D 2/5 – H 3/5 Fair-play (trestné body): D 11 – H 12
Branky (asistence): 4. Kudelňák Miroslav (Bálek Matěj), 15. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 17. Kudelňák Miroslav (Šrajn Filip), 24. Bálek Matěj (Chytka František), 25. Valta Michal (Chytka František), 31. Drašnar Ondřej (Branžovský Marek), 32. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 37. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej), 38. Šrajn Filip (Drašnar Ondřej) – 5. Kuchuk Serhii, 17. Vovchenko Mykyta (Fliashko Denys), 31. Kazbekov Aldiyar (Kuchuk Serhii), 39. Kuchuk Serhii (Kazbekov Aldiyar)
ŽK: Krejčí Matěj – Kuchuk Serhii, Vovchenko Mykyta
Legie Příbram: Branžovský Marek, Valta Michal, Bálek Matěj, Krejčí Matěj, Chytka František, Drašnar Ondřej, Šrajn Filip, Kudelňák Miroslav
SK Slavia Praha B: Kazbekov Aldiyar, Kuchuk Serhii, Tsopa Andrei, Vlčkov Marcel, Fliashko Denys, Vovchenko Mykyta, Markanych Sviatoslav Nejlepší hráči: Šrajn Filip, Drašnar Ondřej (oba Příbram), Vovchenko Mykyta (Praha B)

O1A0302 AFC Kralupy – Hrasl Slaný 5 : 8 (2 : 5)

Rozhodčí: Trlida Zdeněk, Adámek Filip Diváků: 145 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 10.11.2023 Výkop: 20:15 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Moravec Aleš Zdravotník: Hermanová Lenka AF (akumulované fauly): D 4/3 – H 4/8 Fair-play (trestné body): D 11 – H 18
Branky (asistence): 5. Tetiva Martin (Harmáček Daniel), 19. Moravec Lukáš, 24. Vymětalík Vladimír (Moravec Lukáš), 30. Moravec Lukáš, 37. Vymětalík Vladimír – 1. Procházka David (Kuba Ondřej), 2. Landvojtovič Vít (Klusáček Petr), 6. Landvojtovič Vít (Klusáček Petr), 12. Peška Jan (Procházka David), 20. Peška Jan (Kuba Ondřej), 23. Procházka David (Eichler Tomáš), 30. Eichler Tomáš (Procházka David), 33. Kuba Ondřej (Procházka David)
ŽK: Vymětalík Vladimír, Listík Antonín – Kuba Ondřej, Procházka David, Eichler Tomáš
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Vymětalík Vladimír, Moravec Lukáš, Tetiva Martin, Koláček Libor, Valda David, Listík Antonín, Kaňka Jan, Harmáček Daniel
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Kuba Ondřej, Procházka David, Hájek Tomáš, Klusáček Petr, Landvojtovič Vít, Eichler Tomáš, Bardoň Lukáš Nejlepší hráči: Landvojtovič Vít (Hrasl Sl), Listík A., Tetiva M. (oba Kralupy)

O1A0303 MCE Slaný – TJ Sokol Dobřichovice 11 : 3 (3 : 0)

Rozhodčí: Pagáč Tomáš, Svoboda Richard Diváků: 10 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 10.11.2023 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Nepil Pavel Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF (akumulované fauly): D 3/5 – H 3/2 Fair-play (trestné body): D 8 – H 7
Branky (asistence): 5. Fedrhanc Adam (Jaráb Michal), 9. Snovický Jan ml. (Volf Libor), 10. Fedrhanc Adam (Nykl Michal), 24. Marek Matyáš (Žahour Martin), 25. Volf Libor, 26. Krampera David (Jaráb Michal), 29. Nykl Michal (Snovický Jan ml.), 33. Žahour Martin (Jaráb Michal), 38. Jaráb Michal, 39. Fedrhanc Adam, 40. Volf Libor (Žahour Martin) – 25. Thelen Jakub (Rada Jan), 36. vlastní, 38. Rada Jan
ŽK: 0 – Román Jiří
MCE Slaný: Pustai Simon, Volf Libor, Fedrhanc Adam, Jaráb Michal, Krampera David, Marek Matyáš, Nykl Michal, Snovický Jan ml., Žahour Martin
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Rada Jan, Halenka Jakub, Thelen Jakub, Román Jiří, Krbec Tomáš, Šírl Lukáš Nejlepší hráči: Fedrhanc Adam, Jaráb Michal (oba MCE Sl), Rada Jan (Dobřichovice)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF