Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO DOHRÁVCE 2. KOLA A 5. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Dohrávka 2. kola

Příbramská Legie vyhrála v dohrávce přestřelku ve Slaném, u Hraslu, domácí výsledkově vzdorovali jen v vodní čtvrthodině zápasu, o ofenzivní činnost Legie se starala dvojice Belej František 4+2 a Branžovský Marek 4+0, domácím připravoval góly Peška Jan, ale jeho pět asistencí na body nestačilo, ani hattrick Klusáčka Petra. Utkání dvou předních celků slibovalo kvalitní futsal, a to se také naplnilo. Od první minuty se hrál bojovný futsal plných soubojů i nedovolených zákroků, což dokazuje počet faulů. Do utkání lépe vstoupili hosté, když se v 6´ujali vedení trefou Beleje Františka, po asistenci Šrajna Filipa. Další minuty ale patřili hostiteli, který brzy otočil skóre na svoji stranu, vyrovnání trefil brankář Hrdlička Jiří a vedoucí branku Klusáček Petr, po příhře Pešky Jana. Jak se později ukázalo bylo to jediné a také poslední vedení domácího celku. Hosté však zabojovali, a ještě do přestávky si vzali vedení zpět. Belej František srovnal stav, po nahrávce Valty Michala, zanedlouho se trefil také Branžovský Marek (Belej František). V 17´si Belej František zkompletoval hattrick, po příhře Valty Michala. Domácím ještěpřinesl naději kontaktní gól Klusáčka Petra, po asistenci Pešky Jana, ale hosté do pauzy udeřili popáté Šrajnem Filipem, kterého vyzval ke skórování Vančát Milan. Ve druhém poločase vládly emoce na obou stranách, hosté v jeho úvodu dostali výhodu penalty za podražení v brankovišti, kterou proměnil Branžovský Marek, vzápětí hosté ještě navyšují vedení Šrajnem Filipem, po příhře Malého Davida. Domácí zareagovali dvěma góly, snižovací branky trefili Kuba Ondřej (Bardoň Lukáš) a Bardoň Lukáš. Dvougólovky pokračovali, hosté dostali další možnost zahrávat penaltu, ani podruhé se Branžovský Marek nemýlil a devátou branku Legie přidal ještě Bejel František, po nahrávce Malého Davida. Také hostitel dopověděl stejnou měrou, Bardoň Lukáš se trefil podruhé, Klusáček Petr si dokonal svůj hattrick (na obě branky nahrával opět Peška Jan). Desítku hosté trefili 3´před koncem Malým Davidem (Belej František). V posledních minutách padla ještě branka na každé straně, domácí účet završil Eichler Tomáš (pátá přihrávka Pešky Jana) a hosté zakončili přestřelku Branžovským Markem (Vančát Milan). Emoční závěr byl v závěru oceněn 4 žlutými kartami, které si oba celky rovnoměrně rozdělily. Oba celky dostaly výhodu PVK6AF, ale neskórovaly z nich. Příbram byla po 2.kole s plným bodovým ziskem, má hned několik hráčů v popředí aktivity, Drašnar Ondřej, Branžovský Marek, Belej František. Hrasl Slaný v úvodu ze dvou úvodních domácích zápasů získal jediný bod, o bodový přísun v aktivitě je nejaktivnější Peška Jan a Klusáček Petr.

O1A0203 Hrasl Slaný – Legie Příbram 8 : 11 (3 : 5)

Rozhodčí: Pagáč Tomáš (), Kalík Michal Diváků: 10 Branky: 7. Hrdlička Jiří, 9. Klusáček Petr (Peška Jan), 18. Klusáček Petr (Peška Jan), 25. Kuba Ondřej (Bardoň Lukáš), 27. Bardoň Lukáš, 31. Bardoň Lukáš (Peška Jan), 37. Klusáček Petr (Peška Jan), 39. Eichler Tomáš (Peška Jan) – 6. Belej František (Šrajn Filip), 12. Belej František (Valta Michal), 16. Branžovský Marek (Belej František), 17. Belej František (Valta Michal), 18. Šrajn Filip (Vančát Milan), 21. Branžovský Marek, 25. Šrajn Filip (Malý David), 29. Branžovský Marek, 31. Belej František (Malý David), 37. Malý David (Belej František), 40. Branžovský Marek (Vančát Milan) ŽK: Hrdlička Jiří, Klusáček Petr – Šperer Josef, Malý David Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Kuba Ondřej, Hájek Tomáš, Klusáček Petr, Bardoň Lukáš, Eichler Tomáš Legie Příbram: Vančát Milan, Šperer Josef, Šrajn Filip, Belej František, Branžovský Marek, Malý David, Valta Michal

Události 5.kola

Po 5 kole je již bez bodové ztráty jen slánské MCE, které v přímém souboji o čelo přehrálo vysoko nekompletní Příbram. O třetí místo tabulky nyní bojují dva celky, slánský Hrasl vyhrál v Dobřichovicích a rezerva pražské Slávie posílena o další zahraniční hráče vyhrála v Kralupech, které zatím na body čekají. Aktivitu vedou s velkým náskokem dva hráči Příbrami Drašnar Ondřej a Šrajn Filip. Soutěže Fair-play nadále bezpečně ovládají Dobřichovice.

Statistiky

Další kolo zvládly lépe hostující celky v poměru 1 0 2. Domácí palubovku uhájilo jen slánské MCE proti Příbrami. Urodil se další dvouciferný výsledek, v souboji o čelo tabulky nastřílelo MCE Příbrami 11 branek, v tomto utkání také padlo nejvíce branek, a to celkem 16. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 54 hráčů (zatím nejvíce), nejvíce jich nominovala Slavia Praha B, a to 13, nejméně jich nasadila Příbram, jen 6. Vstřeleno bylo celkem 42 branek, zatím nejvíce (průměr na zápas 14,00), domácí jich vstřelili 20 (průměr na zápas 6,66), hosté se trefili 22x (průměr na zápas 7,33). Toto kolo sledovalo celkem 78 diváků, nejvíce jich našlo cestu do kralupské haly, a to 40. Jednu výhodu PVK6AF dostaly Kralupy, ale neproměnily ji. Uděleny byly celkem jen 3 žluté karty. Dalším červeným hříšníkem byl hráč Slavie Praha B Vovchenko Mykyta. Nejvíce akumulovaných faulů posbírala Slavia Praha B, a to 10, nejslušnějším celkem v této činnosti byly Kralupy, se 7 fauly.

Rezerva pražské Slavie boduje na cizích palubovkách nadále, zaslouženě vyhrála v Kralupech, rozhodnuto bylo ještě do přestávky, 4 góly trefila nová posila Vursta Mykola, nepřibrzdilo ji ani vyloučení hráče na konci první půle, domácí zůstávají stále bez bodů. V prvním poločase byla jasně lepší rezerva pražské Slávie, rychlé vedení zařídila nová posila Vursta Mykola 2 góly, po asistencích Hrechka Serhiyho a Fliashka Denyse. Do 14´hosté přidali další tři zásahy, Kodatskii Mikola (Vovchenko Mykyta), Tsopa Andrei (Kodastkii Mykola) a ve 14´si dokonal svůj hattrick Vursta Mykola, po příhře Khainase Vladyslava. Domácí byli bezzubí v zakončení, měli i výhodu přesilovky (Vovchenko neudržel nervy v přerušené hře), ale ani z ní neskórovali, těsně před přestávkou se Vursta Mykola trefil počtvrté a zařídil tak dostatečné vedení 6:0 pro svůj celek. Ve druhém dějství se hra celkem vyrovnala a utkání se spíše jen dohrávalo z povinnosti. Domácí smazali nulu na svém kontě až ve 24´brankou Tetivy Martina, po asistenci Vymětalíka Vladimíra. Hosté kontrovali brankou Hrechka Serhiio, po příhře Prokopa Pavla. Domácí stihli ještě dvě snižovací branky, mezi střelce se zapsal Koláček Libor (Vymětalík Vladimír) a Valda David. Soupeř také ještě stihl dvakrát pokořit domácího gólmana Hamáka Daniela, vedení navýšili Khainas Vladyslav a Tsopa Andreii. Slávia B po pomalejším nováčkovském rozjezdu chytá, nejlepší v klubové aktivitě je Kuchuk Serhii 7 (4+3). Kralupy zatím bez bodů, v popředí celkové aktivity je pohybuje Valda David 12 (7+5).

Souboj dvou nejlepších celků soutěže zvládlo lépe slánské MCE, které uštědřilo dvoucifernou porážku nekompletní Příbrami, na 4 trefy Fedrhance Adama navázal ještě hattrickem Jaráb Michal, hattrick příbramského Valty Michala tentokrát na body nestačil. Přestože hosté nastoupili jen s jediným hráčem na střídání, opanovali slánskou Biosku, přehrávali domácí hráče v kombinaci, kdy s hrou brankáře Vančáta Milana v poli domácí tým zaskočili a ujali se vedení již ve 2´Valtou Michalem, kterému přihrával Šrajn Filip. Domácí sice rychle vyrovnali Fedrhancem Adamem, po příhře Pustaie Simona, ale hosté rychle kontrovali a získali brzy dvoubrankové vedení, po gólu Šrajna Filipa (Bálek Matěj) se trefil brzy ještě podruhé Valta Michal (Vančát Milan). Postupně se ale začala projevovat početní převaha hostitele, a ještě do přestávky otočil skóre na svoji stranu. Příbramským začali docházet síly a vedení neudrželi, stíhačku začal Jaráb Michal (Snovický Jan ml.), vyrovnal Fedrhanc Adam (Krampera David), první vedení domácího týmu trefil Jaráb Michal. Do poločasové pauzy ještě navyšují vedení Snovický Jan ml. (Krampera David) a Fedrhanc Adam stíhá svůj hattrick (Jaráb Michal) a jdou do druhé části s tříbrankovým náskokem. Druhé dějství začínají hosté další hrou s brankářem v poli, ale domácí využívají ztrát příbramských k navyšování vedení, Fedrhanc Adam se trefuje, po příhře Jarába Michala počtvrté, osmou branku slánských zařizuje Snovický Jan ml., po nahrávce Pospíšila Miroslava. Po půlhodině hry hosté trochu korigují hrozivé skóre dvěma góly, Bálek Matěj (Valta Milan) střílí čtvrtou branku Legie a o minutu později si Valta Michal dokonává hattrick. Desítku domácí trefují sedm minut před koncem Pospíšilem Miroslavem (Nykl Michal) a vše uzavírá v závěru ještě Jaráb Michal, po příhře Fedrhance Adama. MCE zůstává jediné bez bodové ztráty, třetím hráčem celkové aktivity je Fedrhanc Adam 14 (11+3). Příbram má první ztrátu, na čele aktivity má hned dva hráče s velkým náskokem Drašnara Ondřeje 22 (8+14) a Šrajna Filipa 20 (13+7).

Slánský Hrasl si veze všechny body z Dobřichovic, ale neměl to lehké, rozhodl raketový nástup hostů, který domácí již nestačili dohnat, polovinu branek svého týmu vstřelil Kuba Ondřej, domácí režíroval Rada Jan, ale jeho 5 bodů aktivity na body nestačilo. Zpočátku se hrálo v režii slánského celku, který to náležitě vyjadřoval i střelecky. Již v úvodní minutě překonal domácího brankáře Geisslera Jiřího Kuba Ondřej, po asistenci Procházky Davida. Brzy přišly další branky do domácí sítě, vedení navyšuje kapitán Peška Jan, po příhře Procházky Davida a v 6´již hosté vedou o tři branky po gólu Landvojtoviče Jana ml. (Klusáček Petr). Postupně se začalo utkání poměrně vyrovnávat, hostitel zlepšil hru a začal dobře presovat slánské hráče, do přestávky ale stihl vstřelit jen dvě branky, Janoušem Martinem (Román Jiří) a Radou Janem. Hosté se také do poločasu ještě dvakrát radovali z gólu, Kuba Ondřej i Landvojtovič Jan ml. se trefili podruhé po asistencích Pešky Jana a Procházky Davida a přenesli si tak do druhé části hry tříbrankové vedení. Druhý poločas se hrál poměrně dlouho bez branek, oba celky si je šetřily do závěrečné čtvrtiny zápasu. Utkání chtěl nejprve zdramatizovat domácí Rada Jan, jeho dvě branky, po příhrách Císaře Jana a Romána Jiřího znamenaly kontakt se soupeřem, ale ten již žádné drama nepřipustil, uklidnění do slánských řad přinesla třetí branka Kuby Ondřeje, po nahrávce Eichlera Tomáše. Domácí stíhají již jen kontaktní góly, ale vyrovnat se jim již nepodařilo. Pátou branku domácích trefuje Cisař Jan (Rada Jan) a ten samý hráč nahrává i na závěrečnou trefu Janouška Václava. Hosté opět odskakují na rozdíl dvou branek, poprvé Eichler Tomáš (Kuba Ondřej) a v závěrečné minutě dává definitivní pojistku z penalty (hraní rukou v pokutovém území) Kuba Ondřej. Hrasl má na cizí palubovce druhou výhru (na domácí se mu moc nedaří) nejlepší v klubové aktivitě je Peška Jan 12 (5+7). Dobřichovice spoléhají na Radu Jana 12 (4+8).

Střelci kola se stali se 4 góly Fedrhanc Adam z MCE Slaný a Vursta Mykola z pražské Slávie B. Asistentem kola byl Procházka David ze slánského Hraslu, nahrával na 3 branky.

Statistiky:

100 bod aktivity, nyní 105 (60+45) si vystřelil v 6 sezóně Peška Jan z Hraslu Slaný.

100 bod aktivity, nyní 100 (58+42), má po 6 sezónách Procházka David z Hraslu Slaný.

čekatelé: Branžovský Marek (Příbram) – 2 branky do stovky, 8 sezóna, Hanáček Martin (Příbram) – 9 bodů aktivity do stovky, 91 (66+25), 6 sezóna, Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný) – 4 branky do stovky, 9 sezóna, Vymětalík Vladimír (Kralupy) – 8 asistencí do třístovky, 15 sezóna,

Sestava 5.kola:

Kelemen Oleksnadr (Slavia Praha B) – Vursta Mykola (Slavia Praha B), Kuba Ondřej (Hrasl Slaný), Jaráb Michal (MCE Slaný), Fedrhanc Adam (MCE Slaný) 2x

O1A0501 AFC Kralupy – SK Slavia Praha B 3 : 9 (0 : 6)

Rozhodčí: Mareš Bohumil, Kalík Michal Diváků: 40 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 24.11.2023 Výkop: 20:15 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Listík Antonín Zdravotník: Hermanová Lenka AF (akumulované fauly): D 4/3 – H 5/5 Fair-play (trestné body): D 7 – H 14
Branky (asistence): 24. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), 29. Koláček Libor (Vymětalík Vladimír), 39. Valda David – 3. Vursta Mykola (Hrechko Serhiy), 8. Vursta Mykola (Fliashko Denys), 10. Kodatskyi Mikola (Vovchenko Mykyta), 13. Tsopa Andrei (Kodatskyi Mikola), 14. Vursta Mykola (Khainas Vladyslav), 20. Vursta Mykola, 25. Hrechko Serhiy (Prokop Pavlo), 33. Khainas Vladyslav, 38. Tsopa Andrei
ČK: 0 – Vovchenko Mykyta
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Vymětalík Vladimír, Hruška Lukáš, Valda David, Schneider Pavel, Kaňka Jan, Tetiva Martin, Koláček Libor
SK Slavia Praha B: Kelemen Oleksandr, Vursta Mykola, Tsopa Andrei, Kodatskyi Mikola, Markanych Sviatoslav, Kuchuk Serhii, Fliashko Denys, Vovchenko Mykyta, Khainas Vladyslav, Prokop Pavlo, Hrechko Serhiy, Pylyp Igor, Melnyk Vitalii Nejlepší hráči: Vursta Mykola, Tsopa Andreii (oba Praha B), Vymětalík Vladimír (Kralupy)

O1A0502 MCE Slaný – Legie Příbram 11 : 5 (6 : 3)

Rozhodčí: Říha Jaroslav, Laštovička Stanislav Diváků: 35 Místo konání: SH BIOS Slaný Datum konání: 24.11.2023 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Nepil Pavel Časoměřič: Nepilová Zuzana Zdravotník: Snovická Jindra AF (akumulované fauly): D 3/5 – H 3/5 Fair-play (trestné body): D 10 – H 10
Branky (asistence): 4. Fedrhanc Adam (Pustai Simon), 12. Jaráb Michal (Snovický Jan ml.), 13. Fedrhanc Adam (Krampera David), 17. Jaráb Michal, 18. Snovický Jan ml. (Krampera David), 19. Fedrhanc Adam (Jaráb Michal), 26. Fedrhanc Adam (Jaráb Michal), 29. Snovický Jan ml. (Pospíšil Miroslav ml.), 32. Krampera David (Danda Lukáš), 33. Pospíšil Miroslav ml. (Nykl Michal), 36. Jaráb Michal (Fedrhanc Adam) – 2. Valta Michal (Šrajn Filip), 5. Šrajn Filip (Bálek Matěj), 7. Valta Michal (Vančát Milan), 30. Bálek Matěj (Valta Michal), 31. Valta Michal (Šperer Josef)
ŽK: Pustai Simon – Vančát Milan
MCE Slaný: Pustai Simon, Snovický Jan ml., Jaráb Michal, Danda Lukáš, Marek Matyáš, Fedrhanc Adam, Krampera David, Pospíšil Miroslav ml., Nykl Michal, Pražák Dominik
Legie Příbram: Vančát Milan, Valta Michal, Šrajn Filip, Hanáček Martin, Šperer Josef, Bálek Matěj Nejlepší hráči: Jaráb Michal, Fedrhanc Adam (oba MCE Slaný), Bálek Matěj (Příbram)

O1A0503 TJ Sokol Dobřichovice – Hrasl Slaný 6 : 8 (2 : 5)

Rozhodčí: Horák Matěj, Maxián Libor Diváků: 3 Místo konání: SH BIOS Dobřichovice Datum konání: 24.11.2023 Výkop: 20:00 Hlavní pořadatel: Krbec Tomáš Časoměřič: Suchomel Marcel Zdravotník: Žídková Klára AF (akumulované fauly): D 5/3 – H 4/5 Fair-play (trestné body): D 10 – H 9
Branky (asistence): 14. Janouš Martin (Román Jiří), 18. Rada Jan, 29. Rada Jan (Císař Jakub), 30. Rada Jan (Román Jiří), 32. Císař Jakub (Rada Jan), 37. Janoušek Václav (Rada Jan) – 1. Kuba Ondřej (Procházka David), 4. Peška Jan (Procházka David), 6. Landvojtovič Jan ml. (Klusáček Petr), 17. Kuba Ondřej (Peška Jan), 18. Landvojtovič Jan ml. (Procházka David), 31. Kuba Ondřej (Eichler Tomáš), 33. Eichler Tomáš (Kuba Ondřej), 40. Kuba Ondřej
ŽK: Císař Jakub – 0
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Císař Jakub, Rada Jan, Román Jiří, Meloun Jan, Plzák Michal, Janoušek Václav, Janouš Martin, Halenka Jakub
Hrasl Slaný: Klusáček Petr, Hájek Tomáš, Peška Jan, Procházka David, Bardoň Lukáš, Kuba Ondřej, Landvojtovič Jan ml., Eichler Tomáš Nejlepší hráči: Landvojtovič Jan ml., Klusáček Petr (oba Hrasl Slaný), Geissler Jiří (Dobřichovice)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka