Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/functions/core.php on line 32

Warning: Creating default object from empty value in /home/html/okfkladno.cz/public_html/okfkladno.cz/wp-content/themes/live-wire/library/extensions/entry-views.php on line 90
REFERÁTY A STATISTIKY PO 17. KOLE STČ. KRAJSKÉHO PŘEBORU

Události 17.kola

V boji o druhé a třetí místo zůstávají tři celky v rozmezí pouhého bodu. Ve vzájemném zápase se MCE Slaný rozešlo smírně s rezervou pražské Slávie, Hrasl Slaný nedokázal potvrdit výsledek v Příbrami u již vítěze Legie z prvního poločasu, druhou část prohrál 6:0. Kralupy se dočkaly první v soutěži, když přehrály Dobřichovice. Do čela střelců se prostřílel příbramský Šrajn Filip s 39 góly. Aktivitu vede s 22 bodovým náskokem nadále Drašnar Ondřej z Příbrami. Soutěže Fair-play ovládají s obrovským náskokem Dobřichovice.

Statistiky

V dalším kole dopadl souboj domácí – hosté dopadl daleko lépe pro domácí celky v poměru 2 1 0. Na cizí palubovce bodovala jen rezerva pražské Slávie, která vybojovala remízu ve Slaném u MCE. Žádné střelecké hody se tentokrát neurodily, nejvíce branek nabídlo utkání Příbram – Hrasl Slaný, a to celkem 10. K utkání nastoupilo celkem ve třech utkáních 49 hráčů, nejvíce jich nominovaly Dobřichovice, a to 11, nejméně jich nasadily Slavia Praha B, Kralupy a Hrasl Slaný, jen po 7. Vstřeleno bylo celkem jen 23 branek (průměr na zápas 7,66), domácí jich vstřelili 15 (průměr na zápas 5,00), hosté se trefili 8x (průměr na zápas 2,66). Toto kolo sledovalo 88 diváků, nejvíce jich našlo cestu do slánské haly na MCE, a to 50. Tentokrát dostaly výhodu dva celky, MCE Slaný svůj neproměnilo, Příbram ze tří jen jeden. Uděleno bylo celkem 5 žlutých karet, hned 4 uviděl slánský Hrasl. Tentokrát se hrálo slušně, bez vyloučení. Nejvíce akumulovaných faulů posbíral Hrasl Slaný, a to 14, nejslušnějším celkem v této činnosti byla Příbram, jen se 3 fauly.

Přímý duel o pódiová umístění mezi slánským MCE a rezervou pražské Slávie nepoznal vítěze, vyrovnané a kvalitní utkání, domácí podržel futsalový veterán v brance Zlata Josef. Domácí MCE mělo v poslední době stabilní dobrou formu, soupeř měl naopak kolísavé výsledky. Utkání však podle toho vůbec nevypadalo, ba naopak bylo plné krásného bojovného futsalu, fair play a neslo se ve sportovním duchu. Lépe začal hostitel, po 10 minutách hry otevřel skóre Volf Libor (Jaráb Michal), o minutu později přidal pojistku Fedrhanc Adam (Jaráb Michal podruhé). Radost domácím však vydržela jen pár minut, soupeř se střelecky probudil a také on dvěma slepenými góly srovnal skóre, kontaktní branku vstřelil Hrechko Serhiy (Vursta Mykola) a po čtvrthodině hry srovnává Slinkin Andrii. Další branky se v první půli diváci nedočkali, oba celky šli tak do poločasové pauzy na nerozhodného stavu. Hned v úvodu druhé části se oba celky trefily jednou a ve zbytku utkání již dominovali brankáři. Hosté jdou do vedení gólem Fliashka Denyse (Khainas Vladyslav), ale domácí za další minutu srovnávají Snovickým Janem (Danda Lukáš). Blíže k plnému bodovému zisku měli domácí, ale jeden nabídnutý PVK6AF neproměnili. Výborný výkon předvedl domácí brankář Zlata Josef, který pochytal řadu dobrých šancí soupeře. Utkání tak skončilo asi spravedlivou remízou. MCE Slaný s domácí bilancí 5 1 3 je nyní čtvrté, devátým hráčem celkové aktivity je Volf Libor 28 (20+8). Slavia Praha B má venkovní bilanci kladnou 4 2 3 a je momentálně třetí, nejlepší v klubové aktivitě je Vursta Mykola 21 (17+4).

Kralupy zažily radost z první výhry až v tomto 17.kole, na domácí palubovce přehrály Dobřichovice, domácí měli lepší první polovinu utkání, ve které si vytvořili náskok, který si pohlídali. Hostitel začal lépe, byl herně lepší, vynutil si územní převahu, kterou podpořil i střelecky. V 5 minutě otevřel střelecký účet Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), po 10 minutách hry připojil pojistku Vymětalík Vladimír (Valda David). Hosté sice brzy vstřelili kontaktní branku Junkem Milanem (Rada Jan), ale domácí si těsně před přestávkou pojistili vedení vlastencem soupeře. Po změně stran hosté vyrovnali hru, ale domácí brzy své vedení pojistili dalšími góly, trefili se Valda David (Vymětalík Vladimír) a zanedlouho se podruhé trefil Vymětalík Vladimír (Harmáček Daniel). Hra se přelévala z jedné strany na druhou, hrál se důrazný futsal v osobních soubojích, ale v duchu fair-play. Domácí si vedení pohlídali, soupeř dokázal kontrovat jen jednou snižovací brankou od Rady Jana (Velebil Václav). Kralupy získaly pátý bod v soutěži a z posledního místa se již nedostanou, v elitní desátce nají dva hráče, čtvrtý je Vymětalík Vladimír 35 (17+18) a sedmý je Valda David 32 (17+15). Dobřichovice mají venkovní bilanci 2 0 7 a pravděpodobně skončí na pátém místě, mají osmého hráče celkové aktivity Radu Jana 30 (14+16).

Příbramská Legie dlouho zdolávala slánskou obranu Hraslu, který měl výborný vstup do utkání, ale po přestávce je zrazovala koncovka, hostitel nátlakovou hrou otočil skóre na svoji stranu. Daleko lépe vstoupili do utkání hosté, již po třech minutách hry otevřel skóre Kuba Ondřej (Peška Jan). Zanedlouho se hned dvakrát po sobě trefil Brož Marek a v 9 minutě svítil na ukazateli skóre stav 0:3. Příbramští následně zahájili ofenzivní pojetí hry, v rámci kterého do přestávky ale jen jednou překonali slánského brankáře, trefil se Šrajn Filip (Malý David). K větší úspěšnosti jim nepomohli ani tři PVK6AF, které neproměnili. Po přestávce tlak domácích ještě zesílil, ale soupeř tomu poměrně dlouho odolával, avšak marně. Stíhačku hostitele začal Valta Michal (Mourek František), ve 25 minutě srovnává stav Junek Patrik (Bálek Matěj). Hostům se přestalo dařit střelecky, více než 4x netrefili prázdnou příbramskou branku, což domácí favorit potrestal dalšími góly a dokonal obrat. První vedení zajistil svým druhým gólem Šrajn Filip (Bálek Matěj), a v posledních minutách hry připojili pojistky Malý David, Šrajn Filip potřetí (Bálek Matěj) a vše završil gólman Vančát Milan, domácí i ve druhé části dostali výhodu zahrávání PVK6AF. Který tentokrát proměnili. Příbram udržela domácí 100 % bodovou úspěšnost, nadále aktivitě vládne trojice Drašnar Ondřej 74 (37+37), Šrajn Filip 52 (39+13) a Malý David 41 (24+17). Hrasl Slaný má venkovní bilanci aktivní 4 2 3 a je na druhém místě, má šestého hráče celkové aktivity Kubu Ondřeje 33 (19+14).

Střelcem kola se stal se 3 góly Šrajn Filip z Příbrami. Asistentem kola, nahrával na 3 branek byl také hráč Příbrami Bálek Matěj.

Statistiky:

700 branku Hrasu Slaný (7 sezóna) trefil Brož Marek.

čekatelé: Hanáček Martin (Příbram) – 5 bodů aktivity do stovky, 95 (68+25), 6 sezóna, Pospíšil Miroslav ml. (MCE Slaný) – 2 branky do stovky, 9 sezóna, Žahour Martin (MCE Slaný) – 5 bodů do stovky, 95 (64+31), 7 sezóna, Vymětalík Vladimír (Kralupy) – 4 body do sedmistovky 696 (388+308), 15 sezóna

Sestava 17.kola:

Zlata Josef (MCE Sl) – Vymětalík Vladimír (Kralupy) 2x, Šrajn Filip (Příbram) 7x, Brož Marek (Hrasl Sl), Jaráb Michal (MCE Sl) 3x

O1A1701 MCE Slaný – SK Slavia Praha B 3 : 3 (2 : 2)

Rozhodčí: Svoboda Richard, Pagáč Tomáš Diváků: 50 Místo konání: SH Slaný Datum konání: 1.3.2024 Výkop: 19:30 Hlavní pořadatel: Fojt Radek Časoměřič: Staněk Ladislav Zdravotník: Snovická Jindra AF (akumulované fauly): D 2/4 – H 1/6 Fair-play (trestné body): D 6 – H 9
Branky (asistence): 10. Volf Libor (Jaráb Michal), 11. Fedrhanc Adam (Jaráb Michal), 23. Snovický Jan ml. (Danda Lukáš) – 12. Hrechko Serhiy (Vursta Mykola), 14. Slinkin Andrii, 22. Fliashko Denys (Khainas Vladyslav)
ŽK: 0 – Slinkin Andrii
MCE Slaný: Zlata Josef, Volf Libor, Zlata René, Jaráb Michal, Snovický Jan ml., Fedrhanc Adam, Danda Lukáš, Říčka Jiří ml., Krampera David
SK Slavia Praha B: Prokop Pavlo, Melnyk Vitalii, Khainas Vladyslav, Hrechko Serhiy, Slinkin Andrii, Vursta Mykola, Fliashko Denys Nejlepší hráči: Jaráb Michal, Zlata Josef (oba MCE Sl), Melnyk Vitalii (Praha)

O1A1702 AFC Kralupy – TJ Sokol Dobřichovice 5 : 2 (3 : 1)

Rozhodčí: Kalík Michal, Mareš Bohumil Diváků: 30 Místo konání: SH Kralupy Datum konání: 3.3.2024 Výkop: 18:00 Hlavní pořadatel: Listík Petr Časoměřič: Menčl Dominik Zdravotník: Hermanová Lenka AF (akumulované fauly): D 4/3 – H 4/3 Fair-play (trestné body): D 7 – H 7
Branky (asistence): 5. Tetiva Martin (Vymětalík Vladimír), 10. Vymětalík Vladimír (Valda David), 18. vlastní, 23. Valda David (Vymětalík Vladimír), 25. Vymětalík Vladimír (Harmáček Daniel) – 12. Junek Milan (Rada Jan), 31. Rada Jan (Velebil Václav)
AFC Kralupy: Hamák Daniel, Harmáček Daniel, Valda David, Tetiva Martin, Listík Antonín, Ocásek Vítězslav, Vymětalík Vladimír, vlastní
TJ Sokol Dobřichovice: Geissler Jiří, Krbec Tomáš, Rada Jan, Halenka Jakub, Junek Jan, Román Jiří, Babiak Matyáš, Junek Milan, Chadima Miroslav, Meloun Jan, Velebil Václav Nejlepší hráči: Vymětalík Vladimír, Valda David (oba Kralupy), Rada Jan (Dobřichovice)

O1A1703 Legie Příbram – Hrasl Slaný 7 : 3 (1 : 3)

Rozhodčí: Orálek Kamil, Polák Ivo Diváků: 8 Místo konání: SH Příbram Datum konání: 1.3.2024 Výkop: 20:45 Hlavní pořadatel: Kvasnica Michael Časoměřič: Kvasnica Lukáš Zdravotník: Mezera Petr AF (akumulované fauly): D 1/2 – H 8/6 Fair-play (trestné body): D 3 – H 22
Branky (asistence): 15. Šrajn Filip (Malý David), 23. Valta Michal (Mourek František), 25. Junek Patrik (Bálek Matěj), 27. Šrajn Filip (Bálek Matěj), 36. Malý David, 37. Šrajn Filip (Bálek Matěj), 38. Vančát Milan – 3. Kuba Ondřej (Peška Jan), 7. Brož Marek, 9. Brož Marek
ŽK: 0 – Peška Jan, Eichler Tomáš, Kuba Ondřej, Brož Marek
Legie Příbram: Vančát Milan, Šrajn Filip, Mourek František, Valta Michal, Malý David, Bálek Matěj, Junek Patrik, Šperer Josef
Hrasl Slaný: Hrdlička Jiří, Peška Jan, Eichler Tomáš, Kuba Ondřej, Brož Marek, Landvojtovič Vít, Hájek Tomáš Nejlepší hráči: Hrdlička Jiří (Slaný), Vančát Milan, Šperer Josef (oba Příbram)

Autor: Ing. Jiří Chaloupka, předseda Stč. KSF